top
Administrator Systemów Windows ze specjalizacją Active Directory/O365/MS SQL
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • administracja hybrydowym środowiskiem Active Directory: Azure/On Premises
  • administracja rozwiązaniem O365
  • administracja serwerami działającymi pod kontrolą systemów MS Windows Server
  • zarządzanie kilkoma instancjami baz MS SQL
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań opartych na rozwiązaniach Microsoft

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w administracji Active Directory zarówno w wersji On Premises jak i Azure
  • umiejętności tworzenia skryptów w oparciu o PowerShell
  • umiejętności zarządzania systemem Windows Server
  • umiejętności administrowania bazami danych MS SQL
  • doświadczenia w zarządzaniu systemami umieszczonymi w chmurze publicznej Azure
  • umiejętności zarządzania takimi elementami środowiska O365 jak Exchange Online
  • znajomości zagadnień z obszaru kopii zapasowych oraz wysokiej dostępności
  • znajomości środowiska VMware - mile widziane
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl