BlueSoft Sp. z o.o.

Osoba na danym stanowisku będzie pracować w interdyscyplinarnym zespole projektowym odpowiedzialnym za rozwój innowacyjnych rozwiązań dla liderów branży bankowej, logistycznej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej.

PROGRAMISTA JAVA

Miejsce pracy: Rybnik
Region: śląskie

Opis stanowiska

Do jej podstawowych obowiązków będzie należeć m. in.:

  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych oraz technicznych,
  • projektowanie odpowiednich rozwiązań,
  • implementacja oprogramowania na podstawie specyfikacji.

Możliwość rozwoju w zakresie m. in.:

  •  narzędzi developerskich: Maven, Gradle, Sonar, Gerrit Code Review, SOAP UI, SVN, Git,

  •  narzędzi testów: JMeter,

  •  narzędzi raportowych: Jasper Reports, SAP Crystal Reports,

  •  platform i narzędzi systemowych: Nagios, Wireshark,

  •  technologii: CSS, XSD, XML, SOAP, FreeMarker, Velocity, OpenSSL, SASS, Docker, Microservice, Alfresco, JHipster,

  • frameworków: Spring Stack, LiquiBase, Hibernate, Bootstrap, Angular, Elasticsearch, NiFi, Kibana,

  •  serwerów http: Apache HTTP, Ngix, Light httpd, Varnish,

  •  serwerów aplikacji : JBoss, Tomcat, Oracle Weblogic,

  •  baz danych: Oracle DB, MS SQL Server, PostgreSQL, MongoDB, Apache Casandra, JackRabbit,

  •  rozwiązań eCommerce / CMS: Magento, Drupal, Liferay, Open Loyalty,

  •  narzędzi do projektowania: Enterprise Architect,

  •  narzędzi do zarządzania wytwarzaniem oprogramowania: Confluence,  Jira, Microsoft Project, ProjectLibre,

  •  metodyk prowadzenia projektu: Waterfall, Scrum.

Wymagania

  • Student ostatnich lat studiów informatycznych lub absolwent informatyki,
  • Ambicja i zorientowanie na rozwój
  • Znajomość podstaw języka JAVA i tworzenia aplikacji webowych z użyciem frameworków Spring i Hibernate.
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, wystarczy wiedza nabyta samodzielnie (tutoriale, własne aplikacje itp.),
  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (SVN, Git)
  • dbałośc o wysoką  jakość tworzonych rozwiązań,
  • chęci nauki i poznawania nowych technologii/frameworków.

 Mile widziane.:

  • Dobra znajomość języka: JAVA,

  • Dobra znajomość frameworków: Spring, Hibernate
  • Znajomość języków: PHP, SQL, HTML5
  • Znajomość silników baz danych: Oracle, PostgreSQL

Oferujemy

  • Ścieżka kariery?Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
  • Realizacja własnych inicjatyw Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
  • Stabilność zatrudnienia Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Benefity Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.