GRUPA NEUCA

Aktualnie do naszego zespołu w ramach spółki Synoptis Pharma poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Zapewnienia i Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SZKJ/02/O

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej,
  • próbkowanie i ocenę zgodności prób z wymaganiami specyfikacji,
  • archiwizację prób,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • udział w procesie reklamacji,
  • ocenę jakościową reklamowanych produktów,
  • kontakt z producentem w zakresie jakości produktów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego w Dziale Jakości w wytwórniach produktów leczniczych / suplementów diety,
  • znajomości prawa żywnościowego oraz GMP,
  • dokładności i rzetelności,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój zawodowy w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.