top
Specjalista ds. Administracji Transportu
Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)
top

Twoje zadania:

  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów transportowych,
  • Dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z obszaru wykonywanych zadań
  • Praca jednozmianowa.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia średniego – mile widziane wyższe (logistyczne, transport),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dokładności, skrupulatności oraz komunikatywności,
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
top
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy),
  • Benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów,
  • Pracę w Centrum Logistycznym w Plewiskach k/Poznania należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • Dobrą atmosferę pracy.

zabkapolska.pl