top
Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • realizacja projektów marketingowych (komunikacja, BTL, POS)
  • wsparcie rozwoju rocznych planów aktywacji marki i zgodnie z jej strategią
  • współpraca z  agencjami kreatywnymi, agencjami marketingowymi oraz działami wewnętrznymi (Handlowy, Sprzedaży, Insights)
  • monitorowanie efektywności realizowanych działań marketingowych
  • wsparcie zespołu w wypracowywaniu i wdrożeniu strategii marek oraz strategii wzrostu sieci (w tym oferta sprzedażowa) w poszczególnych kategoriach produktowych
  • wsparcie akcji marketingowych w zakresie organizacyjnym i systemowym

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku marketingowym lub sprzedażowym (doświadczenie z obszaru Retail lub FMCG będzie dodatkowym atutem)
  • dobrej organizacji pracy i kreatywności
  • doskonałych zdolności interpersonalnych (otwartości, asertywności, pewności siebie)
  • orientacji na wynik (w szczególności jakościowy) pracy oraz na klienta wewnętrznego
  • wykształcenia wyższego - preferowane Marketing, Zarządzanie
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl