Application Support Consultant
Miejsce pracy:

Predica to miejsce gdzie nigdy nie będziesz się nudził ani stał w miejscu. Jeśli szukasz powtarzalnej pracy 'nine-to-five', korporacyjnych klimatów lub indywidualnej pracy zadaniowej to nie u nas. Ciekawi ludzie, nowatorskie podejście do projektów IT, elastyczne modele pracy - to jest to co nas wyróżnia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko 'Application Support Consultant'. Jeśli jesteś ambitny i gotowy na wyzwania, dołącz do naszego zespołu.

OPIS STANOWISKA
  • Aktywny udział w projektach supportowych jako członek zespołu wsparcia aplikacji powdrożeniowej takich jak – SharePoint, Azure, WebCon, O365,
  • Samodzielnie diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Monitoring środowisk, systemów i aplikacji oraz bieżąca obsługa napływajacych incydentów,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim, Project Ownerami oraz Klientem biznesowym,
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikację techniczną,
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • Przekazywanie wiedzy, przygotowywanie szkoleń oraz warsztatów, przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Udział w projektach międzynarodowych.
WYMAGANIA
  • Min. 2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania SQL (T-SQL),
  • Bardzo dobra znajomość SharePoint – od strony administracyjnej,
  • Znajomość technologii Microsoft: O365,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Chęć nauki nowych rozwiązań IT w oparciu o potrzeby biznesowe Klienta.

Mile widzanie:

  • Doświadczenie z platformą Microsoft Azure,
  • Certyfikacja Microsoft (MCSA, MCSE),
  • Znajomość C# oraz WebCon,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów biznesowych klienta w oparciu o platformę Webcon.
OFERUJEMY
  • 8 tys. zł budżetu edukacyjnego na rozwój w tym szkolenia, certyfikaty,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Kwartalne premie finansowe,
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport,
  • Autoryzowane certyfikaty wykonywane regularnie,
  • Program mentoringowy prowadzony przez Microsoft Most Valuable Professionals.

Adminstratorem danych kandydatów do pracy jest Predica Consulting Services sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie 02-386 przy ul. Altowa 2.

Przetwarzamy twoje dane dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, podstawę przetwarzania stanowią działania zmierzające do zawarcia umowy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO). Dane są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.  Twoja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania przez Ciebie zgody.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres joinus@predica.pl.

Klikając przycisk "Apply" wyrażasz zgode na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firme Predica Consulting Services sp. z o.o. sp.k.