BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w środowisku IT,

to czekamy właśnie na Ciebie!

Asystent/-ka Działu

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

  • wsparcie działu i zespołu projektowego w realizacji czynności administracyjnych związanych z prowadzonymi pracami;
  • wsparcie dyrektora w planowaniu budżetu, raportowaniu i kontroli jego realizacji;
  • utrzymywanie i nadzór nad dokumentacją projektową w tym przygotowanie protokołów odbiorów prac realizowanych w projektach;
  • przygotowywanie ofert projektowych zgodnie ze specyfikacją klienta;
  • wsparcie procesu wdrażania nowych Pracowników do pracy w firmie i w projekcie;
  • współpraca z zespołem projektowym i innymi działami.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu administracyjnym, ekonomicznym lub pokrewnym;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i PowerPoint);
  • profesjonalizm i samodzielność w działaniu;
  • wysokie zdolności analityczne, cierpliwość, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • bardzo dobra organizacja pracy i efektywna priorytetyzacja zadań;
  • umiejętność skutecznej negocjacji i asertywność.

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki pracy w projektach IT.

Oferujemy

Dlaczego BlueSoft?

  • Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
  • Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
  • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Benefity. Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.