BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Osoba pracująca na opisywanym stanowisku będzie rozwijała nasz produkt AgamaAPI w zespole projektowym dla branży FinTech

Analityk Systemowy

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • zbieranie oraz analiza potrzeb biznesowych;
  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych oraz technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem mapowań danych;
  • przygotowanie wysokopoziomowych scenariuszy testowych dla testerów;
  • weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą;
  • współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i deweloperami.

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych;
  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
  • znajomość technik modelowania UML, BPMN (mile widziana znajomość Enterprise Architect);
  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz integracją danych;
  • znajomość zagadnień SOA oraz aspektów integracji i wymiany danych jest kluczowa;
  • znajomość tematów integracyjnych oraz autoryzacji (OAuth, SAML, etc);
  • praktyczna i dobra znajomość  silników procesowych i regułowych lub obszarów front-end i architektury warstwy usługowej;
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE;
  • znajomość zagadnień bazodanowych (Oracle, SQL Server);
  • mile widziana znajomość języka programowania Java/JEE;
  • zdolności analityczno – projektowe;
  • znajomość MS Office ( Word, Excel, MS Project);
  • skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • duża kultura osobista.

Oferujemy

Dlaczego BlueSoft?

  • Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
  • Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
  • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Benefity. Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (format .doc lub .pdf) w tytule maila wpisując nazwę stanowiska lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.