top
Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • identyfikowanie obszarów poprawy w organizacji i estymowanie ich potencjału biznesowego
  • budowanie business case'ów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań
  • modelowanie wpływu alternatywnych rozwiązań na potencjalny wynik projektu
  • sporządzanie analiz na potrzeby projektów wewnątrz organizacji
  • określanie i monitorowanie KPI projektów
  • współtworzenie wstępnych planów i kosztorysów projektów
  • ścisła współpraca z różnymi działami w firmie, ze szczególnym naciskiem na zespół transformacji cyfrowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)
  • umiejętności planowania, budżetowania a także przygotowywanie modeli finansowych
  • silna orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach
  • samodzielność i kreatywność w poszukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile wiedziana znajomość programów COGNOS, SAP, Alteryx, PowerBI
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole składającym się z osób z doświadczeniem w handlu, konsultingu, a także wdrażaniu nowych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl