top

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Tychy
top

Twoje zadania:

  • nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz innych specjalistycznych (tj. pierwsza pomoc, wózki jezdniowe, firmy zewnętrzne)
  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych, opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego
  • kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
  • prowadzenie wymaganych rejestrów oraz sprawozdawczość
  • znajomość zagadnień ISO14001 i OHSAS 18001/45001 (w tym opracowywanie procedur, przeprowadzania audytów wewnętrznych)
  • raportowanie wyników pracy do Kierownika działu w Centrali firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub ukończenia studiów podyplomowych z tego zakresu
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów
  • efektywnej komunikacji
  • zaangażowania i motywacji
  • zorientowania na cele i klientów wewnętrznych
  • uprawnienia inspektora ppoż. będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w służbie BHP będzie dodatkowym atutem (preferowane doświadczenie w pracy w handlu, transporcie)
Oferujemy:
top
  • perspektywy rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa +premia)
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkolenia pracownicze)
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl