TO NIE BĘDZIE SPOKOJNA

PRACA ZA BIURKIEM!

Poszukiwany
Przedstawiciel Handlowy

Twoje zadania:

  • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta w formie Door2Door
  • będziesz prezentował ofertę klientom i realizował plan sprzedaży
  • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę
  • będziesz pracował na nowych rynkach - u nas nie można narzekać na nudę :)

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś nastawiony na realizację planu
  • doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale świetnie jeżeli już je masz
  • jesteś gotowy na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów
  • szukać pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną, a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
  • jesteś otwarty, lubisz ludzi i rozmowy z nimi :)

UCZ SIĘ, PODEJMUJ WYZWANIA I STALE POSZERZAJ SWOJE KOMPETENCJE !

Sprawdź co dla Ciebie mamy:

  • bazę adresów z infrastrukturą INEA
  • narzędzia pracy: smartfon, laptop i samochód (auto będziesz dzielił z pracownikiem z zespołu)
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych, bez których nie puścimy Cię w teren
  • cykliczne szkolenia sprzedażowe
  • mentora, który pokaże Ci realnie, jak wygląda praca w praktyce
  • dowolną formę współpracy (do wyboru: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na własnej działalności)
  • podstawę plus niczym nieograniczoną prowizję sprzedażową
  • średnie wynagrodzenie na poziomie 5 - 6 tysięcy brutto
  • dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne
  • kartę Multisport i kafeterię MyBenefit
  • prywatną opiekę medyczną
  • najlepszy Internet w okolicy, prawie za free! :)
CZEKAMY NA CIEBIE

Benefity

  • praca-zdalna
  • narzędzia pracy
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna