TO BĘDĄ TWOJE SUKCESY, WYKORZYSTAJ SWÓJ

POTENCJAŁ W INEA !

Poszukiwany
Specjalista Sprzedaży w salonie INEA

Twoje zadania:

  • doradzanie i dopasowanie oferty INEA do potrzeb klientów
  • aktywna sprzedaż usług INEA
  • obsługa klientów przychodzących do salonu zgodna ze standardami firmy
  • obsługa administracyjna zwieranych umów

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów indywidualnych
  • chęć do budowania pozytywnych relacji z klientami
  • uśmiech na twarzy :)
UCZ SIĘ, PODEJMUJ WYZWANIA I STALE
POSZERZAJ SWOJE KOMPETENCJE !

Mamy dla Ciebie

  • dostęp do programu świadczeń
  • dofinansowanie wczasów, bony świąteczne
  • kartę Multisport i kafeterię myBenefit
  • prywatną opieka medyczna
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwoje na każdym etapie współpracy
  • przypisanego mentora, który pokaże Ci w praktyce jak skutecznie sprzedawać
  • dowolną formę współpracy (sam wybierasz: umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na zasadach firma - firma)
  • gwarantowaną podstawę i prowizje bez limitu
CZEKAMY NA CIEBIE
Benefity
  • rekrutacja
    wewnętrzna
  • jasna ścieżka
    kariery
  • ubezpieczenie
    na życie
  • karta multisport