To nie firma się rozwija,
to nasi pracownicy.
Twórz INEA razem z nami!

Poszukiwany
Koordynator ds. rozliczeń projektów

Twoje zadania

  • Bieżące nadzorowanie realizowanych projektów pod względem zgodności z założeniami budżetu, terminu i zakresu.
  • Analiza danych kosztowych w celu prawidłowego raportowania postępu prac.
  • Współpraca przy rozliczaniu faktur i innych dokumentów kosztowych związanych z realizacją projektów, w szczególności nadzór nad tym procesem.
  • Bieżące raportowanie w obszarze kompletności i terminowości obiegu dokumentów niezbędnych do realizacji projektów.
  • Monitorowanie postępu realizacji projektów pod względem rzeczowym i finansowym.
  • Kontrola formalna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych związanych z projektem.
  • Wytyczanie standardu obiegu dokumentacji i nadzór nad jego realizacją.
  • Ciągła optymalizacja i usprawnienie realizacji procesów rozliczeniowych.
  • Udzielanie pomocy Kierownikom Projektu przy usuwaniu problemów dotyczących rozliczeń
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów okresowych i końcowych (na potrzeby statystyczne oraz na konkretne zapotrzebowanie np. na zlecenie klientów, inwestorów, zarządu).
  • Nadzór nad procesem prawidłowej kwalifikacji kosztów projektów UE

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe: zarządzanie, ekonomia, matematyka,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu rozliczeń projektów, w szczególności dofinansowanych z UE,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją finansowo – księgową, prawną lub inwestycyjną,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office, a w szczególności Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, skrupulatność, dokładność.
PODEJMUJ WYZWANIA I STALE POSZERZAJ
SWOJE KOMPETENCJE

Sprawdź co dla Ciebie mamy:

  • gotową do podpisu umowę o pracę,
  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w nowoczesnym biurze na Ursynowie, w pobliżu stacji metra,
  • dofinansowanie wczasów, bony świąteczne,
  • szkolenia „na start” plus szkolenia rozwoje na każdym etapie współpracy,
  • zadbamy o doskonałą atmosferą pracy – o atmosferze mówią wszyscy, ale my ją faktycznie tworzymy,
  • maksi pakiet benefitów, który zaskoczy Cię swoją różnorodnością: opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich wraz z pakietem usług stomatologicznych, karta sportowa, bilety do kina, teatru i na koncerty, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie grupowe).
CZEKAMY NA CIEBIE