top
Specjalista ds. Środowiska
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • nadzór nad aktualnością wymagań prawnych dotyczących ochrony środowiska
  • koordynacja prac w zakresie wdrożenia wymagań w Spółce
  • koordynacja prac konsultanta zewnętrznego
  • weryfikacja i kontrola sprawozdawczości
  • szkolenia dla pracowników organizacji w zakresie ochrony środowiska
  • udział i przeprowadzanie audytów w zakresie zarządzania środowiskiem zgodnie
    z norma 14001

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru ochrony środowiska)
  • 2-3 letniego doświadczenia w pracy z jednostkami kontroli państwowych w zakresie środowiska
  • znajomości przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska
  • wiedzy z zakresu sprawozdawczości środowiskowej
  • znajomości normy ISO 14001
  • komunikatywnej znajomość jęz. angielskiego
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w programie Excel
Oferujemy:
top
  • umowę o pracę na czas określony
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • nowoczesne warunki pracy, lokalizację w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl