top

Specjalista ds. Eksploatacji
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • współpraca z firmami  serwisującymi zgodnie z zawartymi umowami
  • realizacja i kontrola bieżących zleceń napraw
  • optymalizowanie procesu eksploatacji sklepów
  • nadzorowanie uzgodnionych warunków zakupów i usług
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej historii przebiegu usterek w danej jednostce organizacyjnej
  • przygotowywanie raportów i analiz dla przełożonego

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego lub średniego
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych - mile widziane
  • umiejętności radzenia sobie z wielozadaniowością
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • inicjatywy, samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl