Alior jest najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce - w dużej mierze dzięki prężnie działającemu IT. Można powiedzieć, że jesteśmy firmą informatyczną z licencją bankową, a najnowsze technologie i najlepsze praktyki branżowe są zaszyte w naszym DNA. Aktualnie poszukujemy ciekawych osób na stanowisko Scrum Master, więc jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju, to koniecznie zgłoś się do nas.

 

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim wspieranie jednego lub dwóch zespołów pracujących w zwinnych procesach, które chcą doskonalić swoje umiejętności. Pielęgnowanie i rozwijanie kompetencji zwinnych u osób skupionych wokół projektów. Umiejętne dostosowywanie swojej roli do potrzeb danego pracownika, ponieważ jest to praca zarówno ze specjalistami, jak i liderami zespołów. Budowanie na poziomie organizacji świadomości zalet płynących ze stosowania modelu pracy zwinnej oraz współuczestniczenie w procesach Transformacji Agile.

Scrum Master
Miejsce pracy: Kraków małopolskie
top

Czego oczekujemy? 

Przede wszystkim pasji, dobrej i otwartej komunikacji oraz zwinnego sposobu myślenia („Agile Mindset”). Ponadto co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy środowisku Agile na podobnym stanowisku, gruntownej wiedzy na temat podejścia Scrum i umiejętności nawiązywania i budowania relacji z przedstawicielami różnych obszarów organizacji, tj. technologii i biznesu. Zwracamy też uwagę na ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zdolności analityczne oraz swobodę wyciągania wniosków z obserwacji pracy innych.


Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne, certyfikat Scrum (np. PSM, CSM), znajomość zagadnień skalowania Agile, znajomość procesów i narzędzi coachingowych, uprawnienia i/lub doświadczenie trenerskie.

Co oferujemy? 

  • Bycie częścią naszej radosnej i całkiem sporej gromady.
  • Pracę z nowymi technologiami i z wieloma projektami, często bardzo skomplikowanymi. Program szkoleń.
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.
  • Pakiet medyczny.
  • Świeże owoce raz w tygodniu i tyle kawy ile dasz radę wypić.
aplikuj