top
Młodszy Koordynator ds. Serwisów IT
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • koordynacja prac serwisowych (nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów serwisowych)
  • weryfikacja merytoryczna faktur
  • realizacja procesu zamówień sprzętu i usług IT (prowadzenie dokumentacji zakupowej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi procedurami)
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami sprzętu i usługodawcami
  • sporządzanie raportów i analiz
  • aktywny udział w doskonaleniu procesów

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zakupy, nadzorowanie prac firm serwisowych)
  • umiejętności podejmowania decyzji, także pod presją czasu
  • umiejętności analizowania danych
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w pracy w SAP (mile widziane)
Oferujemy:
top
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizacja w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
zabkapolska.pl