top
Kontroler
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej towaru przed wysyłką,
  • współpraca z koordynatorami z obszarów magazynowych,
  • prowadzenie ewidencji, raportowanie,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji towaru na magazynie,
  • kontrola dat przydatności towaru do spożycia,
  • praca w godzinach popołudniowo - nocnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doskonałej organizacji czasu pracy,
  • znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy:
top
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy),
  • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów,
  • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
zabkapolska.pl