BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.
Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Junior Cloud Engineer

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Oferujemy:
  • Udział w programie szkoleniowym AWS pod okiem doświadczonych mentorów
  • Udział w projektach opartych o Amazon Web Services (AWS)
  • Udział w projektowaniu infrastruktury opartej o chmurę

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź ostatnie lata studiów
  • Ogólna znajomość wybranych zagadnień związanych z IT (np. bazy danych, repozytoria kodu, infrastruktura sieciowa, języki programowania etc.)
  • Dostępność w minimum 80% wymiarze godzin
  • Znajomość: GIT, Bash
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku Architekta Rozwiązań opartych na chmurze
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym

Mile widziane:
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java lub Python
  • Znajomość Ansible
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych i w zespole projektowym
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z usługami Amazon Web Services (np. Cloud Formation, EC2, ELB, RDS)
  • Relacyjne bazy danych i SQL
  • Praca w metodyce Agile

Oferujemy

Dlaczego BlueSoft?
  • Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz osobistego. Nie mamy odgórnie i szablonowo wyznaczonej drogi rozwoju dla każdego pracownika. Wszystko w Twoich rękach!
  • Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę. Doceniamy inicjatywę, jesteśmy otwarci na realizację własnych pomysłów.
  • Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Coś jeszcze? Pewnie! Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).
  • Czy jest fajnie? Jest luźno i przyjaźnie, pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.