Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Technik Obiektu - specjalność wentylacja / klimatyzacja
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
pomorskie
Numer Referencyjny: TE/08/01/2019
Główne zadania:

  • obsługa budynków oraz reagowanie na bieżące zlecenia użytkowników dotyczących wentylacji / klimatyzacji
  • przeprowadzanie przeglądów, regulacji i konserwacji instalacji wentylacyjnych / klimatyzacyjnych
  • realizacja planu konserwacji i usuwanie bieżących usterek z zakresu instalacji wentylacyjnych / klimatyzacyjnych
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • możliwość poznawania nowych technologii przy obsłudze kompleksów sportowych i biurowych
  • współpracę w zgranym zespole
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

 Oczekujemy od Ciebie:

  • średniego wykształcenia technicznego / zawodowego (preferowane technik chłodnictwa, klimatyzacji lub pokrewne)
  • doświadczenia w obsłudze instalacji wewnętrznych
  • braku przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów
  • uprawnień SEP E gr. 1 oraz prawa jazdy kategorii B

Dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź kim jesteśmy:
Grupa GPEC to lider branży ciepłowniczej w Polsce. Firma dynamicznie się rozwija i jest kluczowym inwestorem na Pomorzu. Naszym klientom (blisko 11 000) oferuje coraz nowsze usługi o najwyższej jakości.
Jesteśmy częścią życia kulturalnego i sportowego miast, w których funkcjonujemy. Edukujemy mieszkańców w zakresie energetyki i ekologii. Budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu.
Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.