top
Tester Aplikacji Mobilnej (UAT)
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • regularne testy dla określonych scenariuszy i reguł biznesowych aplikacji mobilnej w poszukiwaniu błędów i ich rejestracji (iOS i Android)
  • zgłaszanie błędów do zespołu deweloperskiego i nadzór nad realizacją zadań
  • raportowanie wyników, analiza przeprowadzonych testów oraz zgłoszeń użytkowników
  • rekomendacje z zakresu modyfikacji funkcjonalności i usprawnień na podstawie wiedzy rynkowej
  • wprowadzanie zautomatyzowanych testów za pomocą profesjonalnych narzędzi
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych dotyczących funkcjonalności aplikacji
  • wsparcie obsługi zgłoszeń użytkowników aplikacji mobilnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • zainteresowania nowinkami technologicznymi (smartfony i aplikacje mobilne), chęć pracy z danymi
  • doświadczenie w pracy z zespołami developerskimi
  • spostrzegawczość i skrupulatność
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, pozytywnego nastawienia do pracy w grupie
  • dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane będzie doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych, znajomość JIRA
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl