BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.net.pl

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się pracując w firmie realizującej duże projekty informatyczne dla największych polskich organizacji, to  czekamy właśnie na Ciebie.

Sourcer/ Rekruter IT

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami na specjalistyczne stanowiska  z branży IT
  • sparcie procesów pozyskiwania kandydatów, z wykorzystaniem szerokiego spectrum  metod dostępnych na rynku
  • wsparcie działań Employer Brandingowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w aktywnycm searchu na stanowiska z branży IT
  • Znajomość branży IT
  • Znajmość narzędzi pracy sourcera
  • Kreatywność, Asertywność, Multitasking, umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Chęć pracy przyjaznym zespole
  • Poczucie humoru :)

Oferujemy

Dlaczego BlueSoft:

  • Ambitne projekty? Gwarantujemy udział w projektach dla największych organizacji w kraju i za granicą.
  • Ścieżka kariery? Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Rozwój w kierunku samodzielnego prowadzenia rekrutacji oraz dodcelowo również zadań z obszaru HR-u miękkiego.
  • Realizacja własnych inicjatyw? Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wspieramy w ich realizacji.
  • Stabilność zatrudnienia? Stawiamy na długofalową współpracę w ramach różnych projektów.
  • Benefity? Oferujemy prywatną opiekę medyczną,  kartę MultiSport, Organizujemy  i współfinansujemy lekcje nauki j. angielskiego w biurze.
  • Przygoda? Zapewniamy dobrą zabawę dzięki uczestnictwu w firmowych inicjatywach i wyjazdach integracyjnych. Wspólnie żeglujemy na rejsach na STS F.Chopin np. na Karaibach.

Zapraszamy do aplikowania poprzez Formularz, po kliknięciu na przycisk poniżej.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.