Impel Business Solutions to firma BPO/SSC z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku. Działamy poprzez doradztwo procesowe, robotyzację czynności biznesowych, administrację HR, procesy księgowe i zarządzanie dokumentacją.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i optymalnych rozwiązaniach dla firm. Więcej na temat naszej strategii dowiesz się na stronie www: https://bpo.impel.pl/

Specjalista ds. Kadr
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Zakres zadań:

Pełna obsługa kadrowa pracowników związana z obszarami:

* zatrudniania pracowników (różne formy pracy)

* przebiegiem stosunku pracy

* zwalnianiem osób zatrudnionych w ramach umowy o pracę

Od Kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia min. średniego: preferowane wyższe na kierunkach powiązanych z HR/Administracją

* min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowym

* bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowej

* dobrej znajomości przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych

* monitorowania zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń

* przygotowywania raportów i zestawień personalnych

* umiejętności pracy w zespole

* obowiązkowości, dokładności, sumienności

* umiejętności interpretowania przepisów w zakresie obsługi kadrowej

* praktycznej umiejętności obsługi komputera: MS Office(w szczególności Excel), Płatnik

Oferujemy:

·        Pracę od poniedziałku do piątku

·        Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności

·        Przyjazną atmosferę pracy