top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji, kategorii premium i specjalności?
  • Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Kierownik ds. Kluczowych Dystrybutorów
Miejsce pracy: Ostrołęka, Wyszków, Pułtusk

Twoje zadania:

  • Rozwój sprzedaży produktów Grupy Żywiec na rynkach obsługiwanych przez Dystrybutorów;
  • Tworzenie strategii sprzedaży krótko i długoterminowej oraz harmonogramów działań promocyjnych dla określonych Dystrybutorów;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Realizacja celów jakościowych, takich jak dystrybucja numeryczna, pokrycie rynku;
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji;
  • Kontrola nad procesem współpracy z klientem;
  • Regularne wizyty u klientów, prezentacje wyników, negocjacje handlowe, rozliczenia;

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji B2B
  • Rozumienie roli i znaczenia Zarządzania Kategorią
  • Doświadczenie w implementacji działań rozwojowych w sprzedaży Dystrybutora (dystrybucja numeryczna, ekspozycja, aktywności promocyjne)
  • Mile widziana znajomość różnych kanałów dystrybucji (sieci, hurt), rozumienie mechanizmów funkcjonowania poszczególnych kanałów;
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu Kluczowych Klientów;
  • Umiejętności analitycznych, znajomości narzędzi - MS office
  • Wysokiego poziomu komunikacji;
  • Efektywnego tworzenia celów i priorytetów zadań oraz monitorowania przebiegu realizacji kilku projektów jednocześnie

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę;
  • Pakiet szkoleń;
  • Wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
  • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon służbowy;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom