top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na GPW
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hl piwa oraz osiągnęliśmy skonsolidowany zysk operacyjny na poziomie  334 mln zł.
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Nasze rozwiązania w obszarze HR są cenione zarówno w całym świecie Heinekena jak również w Polsce: jesteśmy laureatem licznych nagród i certyfikatów w obszarze HR
  • Zespół HR Grupy Żywiec tworzą pasjonaci i profesjonaliści, którzy na co dzień wspierają działania biznesowe firmy
Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Obsługa pracowników poprzez infolinię, skrzynkę mailową, bota
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • Obsługa administracyjna benefitów pracowniczych
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik).
  • Tworzenie raportów
  • Monitorowanie badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Rekomendacja działań usprawniających procesy Administracji Personalnej
  • Udział w różnorodnych projektach działu Administracji Personalnej

Czego poszukujemy:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta (zewnętrznego lub wewnętrznego)
  • Jesteś osobą dokładną, terminową, komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania
  • Interesujesz się employee experience,
  • Interesujesz się nowoczesnymi technologiami takimi jak boty czy RPA
  • Lubisz pracę zespołową
  • Znasz angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (Power point, Excel);
  • Delegacje są dla Ciebie przyjemnością
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość SAP HR

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Możliwość udziału w różnych projektach z obszaru Administracji Personalnej i nie tylko
  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny, itp)
  • Świąteczny deputat piwny (2 razy w roku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji nastawionej na doskonalenie procesów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom