top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Specjalista ds. Planowania Materiałowego/ Material Planning Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Zamawianie materiałów opakowaniowych i surowców zgodnie z wyznaczonymi standardami zakupowymi przy jednoczesnej optymalizacji kosztów
  • Utrzymywanie prawidłowego przebiegu procesu MRP w SAP HCE
  • Administrowanie platformy wprowadzania nowych grafik do produkcji
  • Aktywne uczestnictwo w projektach dotyczących wprowadzenia nowego SKU, zmiany grafiki, promocji
  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze planowania materiałowego
  • Zapewnienie jak najwyższego poziomu współpracy z producentami i dostawcami materiałów i surowców

Czego poszukujemy:

  • Znajomości procesów planistycznych, systemów i procesów zarządzania gospodarką materiałową
  • Doświadczenia w obszarze logistyki, zamówień, zakupów, planowania lub pokrewnych
  • Umiejętności analitycznych
  • Zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu MS Office, praktyczna znajomość systemów MRP/ERP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy i systematyczności

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom