Młodszy Specjalista ds. Cen i Oferty Internetowej
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:

Na czym będzie polegała Twoja praca?

Będąc członkiem zespołu odpowiedzialnego za realizację strategii cenowej, zajmiesz się wsparciem analitycznym dla działu handlowego, e-commerce oraz marketingu. Będziesz obsługiwał mechanizmy automatycznego pozycjonowania cen, weryfikował dynamicznie zmieniające się ceny rynkowe, ofertę produktową konkurencji. Oprócz tego będziesz generował raporty, kontrolował poprawność wprowadzonych cen i obecność produktów w naszych sklepach.

Jeżeli masz do zaoferowania:

Potrafisz analizować liczby, procesy i wyciągać wnioski? Obudzony w środku nocy potrafisz wykonać tabelę przestawną? Potrafisz skutecznie skoncentrować się na swojej pracy tak, że nie przeszkadza Ci szum samolotów latających nad biurem?
a jednocześnie
Chcesz pracować u najlepszych?
Zapraszamy do Euro!

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.
  • Szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych.
  • Pracę w młodym, ambitnym i zaangażowanym zespole.
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych. 

 

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Aplikuj