top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Przychodami
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji dotyczących pozycjonowania cenowego marek, mechanik promocyjnych, warunków handlowych i mixu produktów.
  • Współtworzenie strategii cenowych, zapewnienie spójności cenowej w kanałach dystrybucji w celu uniknięcia wewnętrznej konkurencji.
  • Ewaluacja kluczowych aktywności promocyjnych i przygotowywanie rekomendacji.
  • Regularne uczestnictwo w spotkaniach zespołu Revenue Management, podsumowywanie wyników przychodowych w wyznaczonym kanale oraz przedstawianie kluczowych wniosków na podstawie analiz czynników wewnętrznych i zewnętrznych (analiza działań konkurencji i dynamiki rynku)
  • Stała współpraca z działami: Category Management, Trade Marketingu i Marketingu

Czego poszukujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w dziale Revenue Management lub w dziale Trade Marketingu/ Analiz Sprzedaży/ Finansowym
  • Doświadczenia w planowaniu/ocenie promocji oraz budowaniu jasnych rekomendacji dotyczących sprzedaży i zarządzania kategoriami
  • Wysokich umiejętności analitycznych, popartych doświadczeniem w przygotowywaniu złożonych analiz finansowych i rynkowych
  • Znajomości rynku FMCG, bieżących trendów i kierunków rozwoju rynku w poszczególnych kanałach sprzedaży
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrej znajomości programów Excel i Power Point
  • Znajomości narzędzi Business Intelligence (np. SAP BW, Tableau, Qlik View itp.)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia zależna od wyników
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm FMCG
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom