Lider zespołu księgowości
Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Obecnie do nowo utworzonych zespołów księgowych dostępnych w godzinach popołudniowych, poszukujemy osoby chętnej do rozwoju w roli Lidera, która będzie dostępna w godzinach 14.00/15.00 - 21.00/22.00.

Zadnia:

·        nadzór organizacyjny i merytoryczny nad zespołem,

·        wyznaczanie priorytetów zespołowi i nadzór nad ich realizacją,

·        przeprowadzanie szkoleń,

·        uczestniczenie w doskonaleniu procesów księgowych,

·        zwiększanie wzrostu jakości oferowanych usług,

·        dbanie i przestrzeganie obowiązujących zasad i norm funkcjonowania firmy,

·        raportowanie kierownictwu księgowości,

·        księgowanie dokumentów i wykonywanie innych czynności z zakresu organizacyjnych zespołu

Od Kandydatów oczekujemy:

·        wykształcenia min. średniego(mile widziane wyższe kierunkowe np. Finanse i Rachunkowość)

·        min. rocznego, praktycznego doświadczenia w obszarze księgowym

·        doświadczenia w zarządzaniu zespołem (mile widziane)

·        dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

·       obecności na lokalizacji w godzinach 14:00/15.00 - 21.00/ 22:00

Ponadto:

·        znajomości programu księgowego SAP, IMPULS (dodatkowe atuty)

·        inicjatywy w działaniu w celu usprawnienia procesów księgowych

·        dobrej organizacji

·        rzetelności i samodzielności w działaniu

Osobom zainteresowanym proponujemy:

·      umowę o pracę lub zlecenie(umożliwiającą elastyczny grafik w zależności od dostępności Kandydata)

·     dogodną porę popołudniową, możliwość tym samym podjęcia pracy dodatkowej

·      wdrożenie w obowiązki, przeszkolenie

·      możliwość zdobycia lub kontynuowania doświadczenia w roli Lidera

·     dofinansowania do studiów,szkoleń,dostęp do firmowej biblioteki

·     benefity: karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia oraz wiele innych

·     podnoszenie kompetencji z zakresu zarządzania zespołem

·     miłą atmosferę w lokalizacji