Małe kroki i wielkie projekty, rozwijaj się i realizuj swoje pomysły z INEA

Poszukiwany
Specjalista ds. Magazynowania

Twoje zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji obrotu magazynowego
  • stała kontrola zgodności stanów poszczególnych towarów i materiałów z ewidencją
  • kontrola pod względem rachunkowym, merytorycznym i jakościowym przyjmowanych do magazynu towarów i materiałów z dokumentem dostawy
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • wsparcie w organizacji pracy magazynu
  • organizacja inwentaryzacji
  • przestrzeganie obowiązującego regulaminu, zasad BHP i Ppoż

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz minimum 2-3 letnie doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej
  • znasz zasady obiegu dokumentacji magazynowej oraz transportowej
  • bardzo dobrze organizujesz sobie pracę oraz jesteś samodzielny w działaniu i dokładny
  • znasz dobrze pakiet MS Office
  • masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znasz oprogramowanie CDN XL – super to dla nas dodatkowy atut :)

TO BĘDĄ TWOJE SUKCESY – WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ W INEA

Sprawdź, co dla Ciebie mamy:

  • najprawdziwszą umową o pracę
  • masą benefitów takich jak: pakiet medyczny   z opieką stomatologiczną, karta sportowa, usługi INEA na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do świąt oraz urlopu
  • najlepszą atmosferą, której nie znajdziesz nigdzie indziej
  • możliwością bezpłatnego korzystania z autobusu pracowniczego, który podwiezie Cię pod same drzwi firmy
  • ciągłym rozwojem dzięki możliwości udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • mega konkursami, które pozwolą Ci zarobić ekstra kasę lub wygrać atrakcyjne nagrody
CZEKAMY NA CIEBIE