top
Czy wiesz, że:

  • Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy
  • Działy Produkcji Grupy Żywiec wyróżniają się efektywnymi rozwiązaniami i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken
  • Dział Logistyki Grupy Żywiec wyróżnia się efektywnymi rozwiązaniami i zajmuje czołowe miejsce w rankingach browarów Grupy Heineken
Inspektor w Zespole Kontroli i Rozliczeń
Miejsce pracy: Leżajsk

Twoje zadania:

  • Pełnienie funkcji wewnętrznego audytora procesów magazynowych
  • Nadzorowanie i prowadzenie działań kontrolnych procesów rejestracji dokumentów i ich obiegu w magazynie
  • Kontrola jakości przetwarzania danych w systemach oraz dokumentów magazynowych na wszystkich etapach ich obiegu
  • Gwarantowanie terminowej realizacji rozliczeń dokumentacji z wykonanych operacji i zleceń magazynowych – zgodnie z procedurami i instrukcjami firmy
  • Koordynacja i realizacja procesów rozliczania reklamacji w obszarze magazynu
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie baz na SharePoint

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego o kierunku: Logistyka/Administracja/Finanse
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli operacji magazynowych
  • Samodzielności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Silnej orientacji na wynik i ciągłą poprawę procesów w organizacji
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office oraz systemów SAP/ERP/WMS
  • Znajomości języka angielskiego - min. poziom podstawowy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów logistycznych oraz technologicznych
  • Duże wsparcie merytoryczne w prężnie rozwijającym się zespole
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec i bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom