top
Partner ds. Zarządzania Magazynem
Miejsce pracy: Łódź
top

Twoje zadania:

  • monitorowanie stanów magazynowych oraz przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • nadzór nad kontrolą jakościową i ilościową dostaw
  • nadzór i kontrola nad dokumentacją magazynową, w tym dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących efektywność procesów magazynowych
  • ścisła współpraca z działami powiązanymi operacyjnie (adaptacja, eksploatacja)
  • raportowanie
  • koordynacja działań firm zewnętrznych współpracujących w procesie adaptacji lokali

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki i organizacji magazynu
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość obiegu dokumentów magazynowych
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • dobra znajomość środowiska MS-Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
top
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premię uzależnioną od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl