LENTEX S.A.

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych, obiektowych
i sportowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin. 
LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Referenta w Dziale Zarządzania Finansami

Region: śląskie
Numer referencyjny: AC/11/2018

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie zestawień przeterminowanych należności
  • Sporządzanie i wysyłka wezwań do zapłaty
  • Wystawianie i wysyłanie not odsetkowych, potwierdzeń sald
  • Księgowanie wyciągów

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowe wiedza z zakresu rachunkowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dokładność, zaangażowanie, chęć rozwoju

Oferujemy

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres 6 do 9 miesięcy
  • możliwość zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia w spółce notowanej na giełdzie, 
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (obiekty sportowe na terenie firmy, bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”, udział w imprezach firmowych, bezpłatne zajęcia językowe, dodatkowe ubezpieczenie grupowe).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest LENTEX S.A. z siedzibą w Lublińcu przy ulicy Powstańców Śląskich 54. Z inspektorem Ochrony Danych w Lentex S.A. można się skontaktować za pomocą adresu e-mail: iod@lentex.com.pl. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje,
a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest wyrażona zgoda na przetwarzanie Pana/Pani danych. Pana/Pani dane będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników i współpracowników Administratora, w szczególności przez obsługę rekrutacyjną. Pana/Pani dane mogą być przetwarzane przez firmy świadczące usługi na rzecz Administratora,
w szczególności agencje rekrutacyjne. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani udostępniane organizacją międzynarodowym. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy, także w przypadku, jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pan/Pani narusza przepisy, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym. Pana/Pani dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.