LENTEX S.A.

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych, obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.
LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko

Manager ds. Sprzedaży (B2B)

Miejsce pracy: Lubliniec
Region: śląskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Realizacja planów sprzedaży na rynkach światowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Praca w siedzibie spółki w Lublińcu ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi za granicę (ok. 4 razy do roku na kilka dni);

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 5 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, generującego ok. 50 mln. obrotów - mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość branży włókienniczej będzie dużym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
  • Komunikatywność, nastawienie na realizację celów,
  • Wykształcenie wyższe: techniczne/ handlowe;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w spółce giełdowej,
  • Bogaty pakiet szkoleń, dofinansowanie studiów,
  • Pakiet benefitów (dodatek wakacyjny i świąteczny, ubezpieczenie grupowe, imprezy dla całych rodzin, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, bezpłatne zajęcia językowe itp.);

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest "LENTEX" S.A. z siedzibą w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 54. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.