GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na:

Staż w Dziale Zobowiązań

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SDZ/12/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

· weryfikację formalną i rachunkową faktur zakupu,
· koordynację obiegu dokumentów,
· kontrolę prawidłowości dokumentów księgowych w aspekcie rachunkowym i podatkowym,
· sporządzenie rejestrów VAT dla faktur zakupu,
· przygotowanie uzgodnień rejestrów VAT z kontami księgowymi,
· uzgadnianie obrotów i sald z kontrahentami,
· realizację innych bieżących zadań księgowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

· wykształcenia wyższego - kierunkowego,
· znajomości przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
· znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
· doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office,
· bardzo dobrej organizacji pracy,
· samodzielności, zaangażowania, a także nastawienia na rezultat.

Oferujemy

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
· profesjonalne środowisko pracy
· możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.