GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Inżynierii Procesów Transportowych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SIPT/12/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- definiowanie, zbieranie oraz analizę danych opisujących standard działań operacyjnych w transporcie,
- poszukiwanie odchyleń od planu w realizacji celów operacyjnych oraz określanie przyczyn ich występowania,
- identyfikację ryzyk w procesie dostawy i odbioru,
- wskazywanie obszarów, w których należy zastosować zmiany udoskonalające proces transportowy,
- bieżącą kontrolę poziomu wskaźników krytycznych dla realizacji celów operacyjnych,
- opracowanie zmian mających na celu optymalizowanie procesu transportowego,
- tworzenie dokumentacji analitycznej proponowanych rozwiązań,
- bieżącą i ścisłą współpracę z kadrą zarządzającą oraz pracownikami Spółki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, matematyka),
- wysokiego poziomu zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły,
- bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office: w szczególności Excel, Access,
- umiejętności budowania relacji biznesowych i komunikatywności,
- dobrej organizacji pracy oraz nastawienia na realizację celów,
- umiejętności pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
- doświadczenia na podobnym stanowisku: analityka, audytora procesów biznesowych lub operacyjnych w logistyce/transporcie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- doskonałą atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

- możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.