top
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
top

Twoje zadania:

  • nadzór nad poprawnym wczytywaniem zleceń dla klientów w systemie Qguar i SAP
  • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy
  • tworzenie zestawień artykułów niestandardowych wydawanych z magazynu
  • zakładanie, realizacja oraz zamykanie zleceń wynikających z bieżących dyspozycji
  • analiza zgłoszeń reklamacyjnych oraz weryfikacja ich zasadności,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzonych zadań
  • aktywny udział w inwentaryzacjach kwartalnych
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia min. średniego - preferowane logistyczne
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • komunikatywności
  • dyspozycyjności związanej z pracą na dwie zmiany
  • zaangażowania i doskonałej organizacji pracy własnej

Oferujemy:
top
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w Centrum Logistycznym w Nadarzynie (k. Warszawy) należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • dodatek transportowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy

zabkapolska.pl