top
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji w obrocie magazynowym,
  • Zarządzanie obiegiem informacji, dokumentów magazynowych,
  • Nadzór nad gospodarką towarami i opakowaniami,
  • Obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień,
  • Ewidencja dokumentów magazynowych w systemie Qguar i SAP.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego – mile widziane wyższe (logistyczne, ekonomiczne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Komunikatywności i zaangażowania,
  • Otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Odpowiedzialności, dokładności i konsekwencji w działaniu.
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna),
  • transport do/i z miejsca pracy lub dodatek transportowy,
  • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do okularów,
  • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
zabkapolska.pl