top
Operator Wózka Widłowego (Sekcja Chłodni i Mroźni)
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (poziom regałów 0-2)
  • transport materiałów po terenie magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania)
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń na który składa się:

          - wynagrodzenie zasadnicze

          - premia miesięczna

          - transport do/i z pracy lub dodatek transportowy

          - dodatek z tytułu pracy w niższych temperaturach

  • nieodpłatne posiłki regeneracyjne (obiady pracownicze)
  • niezbędną odzież i obuwie robocze dostosowane do pracy w niższych temperaturach
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
zabkapolska.pl