top
Referent Prawny
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • prowadzenie archiwum i zarządzanie dokumentacją korporacyjną
  • zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu dokumentów korporacyjnych pomiędzy Organami Spółki
  • sporządzanie pism, wniosków i korespondencji do Organów Administracji Publicznej
  • wsparcie Prawników w prowadzeniu spraw sądowych
  • zarządzanie obiegiem korespondencji sądowej
  • współpraca z kancelariami prawnymi i notarialnym w tym sprawdzanie, opisywanie i akceptacja faktur
  • zarządzanie kalendarzem spraw sądowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: administracja, prawo)
  • doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków (mile widziane)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl