top
Dyspozytor miejsce pracy: Centrum Logistyczne Szałsza
Miejsce pracy: Szałsza (pow. tarnogórski)
top

Twoje zadania:

  • planowanie tras dystrybucji lokalnej do sklepów oraz transportu liniowego na terminale przeładunkowe
  • organizowanie i zamawianie środków transportu
  • awizowanie dostaw
  • nadzór nad załadunkami i przeładunkami towarów
  • wystawianie, rozliczanie i weryfikacja dokumentów przewozowych
  • obsługa zgłoszeń od kierowców i franczyzobiorców

Oczekujemy od Ciebie:

  • chęci do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • wykształcenia min. średniego – mile widziane logistyczne
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub zainteresowania tematyką transportu – mile widziane
  • umiejętności czytania e-mapy – mile widziane
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności analizowania i efektywnego rozwiązywania problemów
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności, dokładności i skrupulatności
Oferujemy:
top

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • benefity pracownicze (Multisport, System OK, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUXMED), dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do okularów
  • przyjazną atmosferę w pracy
zabkapolska.pl