top
Specjalista ds. Umów i Projektów Handlowych
Miejsce pracy: Poznań
top

 Kluczowe zadania:

  • koordynowanie sprawami organizacyjnimi i aministracyjnymi Departamentu Handlowego (pow. 100 os.)
  • planowanie, organizowane i kontrolowanie działań mających na celu prawidłowe i sprawne zawieranie umów handlowych
  • opracowywanie, aktualizowanie oraz egzekwowanie przestrzegania procedur wewnętrznych
  • nadzór nad przygotowywaniem i opniowaniem umów handlowych
  • prowadzenie rejestrów, opracowywanie raportów, analiz, prezentacji
  • udział w spotkaniach biznesowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (multizadaniowość)
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze)
  • doskonała organizacja miejsca i czasu pracy, w tym umiejętność pracy w zespole i delegowania zadań
  • średniozaawansowana znajomość excel'a i power point'a
  • znajomość języka ang. na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność syntetycznego myślenia
  • orientacja na wynik pracy własnej
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl