top
Specjalista Bezpieczeństwa IT
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • obsługa incydentów bezpieczeństwa
  • budowa i codzienna obsługa SIEM
  • obsługa skanera podatności
  • automatyzacja procesów Działu IT Security (tworzenie skryptów)
  • obsługa narzędzi typu PAM
  • przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa oraz pentestów
  • przeprowadzanie szkoleń technicznych oraz security awerness

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze i budowaniu narzędzi typu SIEM
  • doświadczenia w wykonywaniu audytów bezpieczeństwa / pentestów
  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych (linux, windows) oraz sieci tcp ip
  • doświadczenia ze skanerami podatności (nessus, openvas, retina, nmap, inne)
  • bardzo dobrej znajomości minimum jednego języka skryptowego (python, powershell, perl, inne)
  • dobrej znajomości baz danych - szczególnie aspekt ich bezpieczeństwa
  • doświadczenia z chmurą publiczną MS Azure, AWS inne - aspekt bezpiecznego i skalowalnego budowania rozwiązań
  • minimum dobrą znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacyjnego (xss, sql injection, CSRF, inne)
  • dobrej znajomości usług katalogowych
  • doświadczenia z ochroną antyspam (phishing)
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl