top
Młodszy Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • całościowe zarządzanie projektami od momentu definiowania projektu aż po jego zakończenie
  • zarządzanie macierzowymi zespołami projektowymi
  • planowanie i opracowanie karty projektu i planu zarządzania projektem: harmonogramu, budżetu, komunikacji, itd.
  • monitorowanie, kontrolowanie postępu prac w projekcie i egzekwowanie realizacji zadań
  • koordynowanie i stała współpraca z dostawcami zaangażowanymi w projektach
  • analiza i zarządzanie zakresem, czasem, budżetem, ryzykiem i zależnościami w projektach
  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań dla Zarządu firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w pracy w zespołach macierzowych i zarządzaniu interesariuszami w organizacji
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
  • doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
  • nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta projektu
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość SharePoint/ MS Project/ Jira
  • certyfikaty PMP, Prince2, AgilePM lub inne z zakresu zarządzania projektami

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie zawodowe związane z metodykami wykorzystywanymi w prowadzeniu projektów (Prince2, PMBOK, Agile)
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl