top
Stażysta/Stażystka w Zespole Komunikacji Wewnętrznej i CSR
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • współtworzenie komunikacji wewnętrznej w organizacji, z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, drukowanych i innych niestandardowych nośników w przestrzeniach firmowych w Centrali i Centrach Logistycznych firmy
  • współorganizowanie wydarzeń i spotkań wewnątrz firmy
  • wsparcie operacyjne projektów z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu
  • bieżące prace administracyjne wspierające funkcjonowanie Zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu studenta/ki III-V roku studiów (preferowane kierunki związane z komunikacją, marketingiem, PR)
  • umiejętności sprawnego redagowania tekstów
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Power Point, Excel)
  • świetnej organizacji czasu
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • chęci rozwoju w obszarze public relations
  • terminowości i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań
Oferujemy:
top
  • umowę o staż oraz elastyczne godziny
  • możliwość zapoznania się z zasadami działania i pracy w obszarze PR
  • realizowanie ciekawych i różnorodnych zadań
  • nowoczesne warunki pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy)
zabkapolska.pl