top

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Specjalista ds. Zarządzania Zapasami
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • analiza zapasu towarów handlowych w Centrach Logistycznych
  • tworzenie raportów, prognoz i estymacji z zakresu bieżących zadań oraz aktualnych potrzeb Spółki
  • planowanie dostaw towarów handlowych do Centrów Logistycznych
  • składanie zamówień do dostawców
  • weryfikowanie dostępności towaru w Centrach Logistycznych oraz sklepach
  • ścisła współpraca w zakresie realizacji polityki handlowej z innym działami Spółki
  • podejmowanie decyzji w zakresie przyjęć i wydań towaru z Centrów Logistycznych
  • zarządzanie bazą danych indeksów

Oczekujemy od Ciebie:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • podstawowej znajomości systemów SAP i Qguar
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • orientacji na wynik
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności
Oferujemy:
top

Oferujemy Tobie:

  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość otrzymania premii (przy realizacji założonych celów już od początku zatrudnienia)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę podczas współpracy z profesjonalistami
zabkapolska.pl