top
Stażysta/Stażystka w Dziale Zarządzania Zapasami
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • Czynne uczestnictwo w pracy określonego Działu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Wsparcie i pomoc w bieżących pracach Specjalistów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki
  • Znajomości pakietu MS Office w tym znajomości programu Excel (weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Umiejętności tworzenia analiz, wykresów oraz zestawień w oparciu o przygotowane zestawy danych
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Umiejętności pracy na hurtowi danych
  • Umiejętności programowania w języku SQL
  • Chęci do rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej
Oferujemy:
top
  • Płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Perspektywę rozwoju (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne warunki pracy
  • Lokalizację biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).
zabkapolska.pl