top
Specjalista ds. Eksploatacji Urządzeń Chłodniczych
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • Współpraca z firmami serwisującymi zgodnie z zawartymi umowami
  • Realizacja i kontrola bieżących zleceń napraw
  • Optymalizowanie procesu serwisowania urządzeń w  sklepach
  • Nadzorowanie uzgodnionych warunków zakupów usług
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej historii przebiegu usterek w danej jednostce organizacyjnej
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla przełożonego

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego - preferowane z zakresu chłodnictwa lub klimatyzacji)
  • znajomości układów chłodniczych i ich serwisowania
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych - mile widziane
  • Umiejętności radzenia sobie z wielozadaniowością
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Inicjatywy, samodzielności i umiejętności analitycznego myślenia
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl