BlueSoft Sp. z o.o.

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy około 600 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Senior Java Developer/ Big Data

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska

Szukamy zaangażowanych, samodzielnych i doświadczonych osób do realizacji ambitnych i rozwojowych rozwiązań w obszarze Java 8 oraz związanym z Big Data.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java 8,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania aplikacji webowych, głównie w oparciu o wzorzec MVC,
  • Serwery aplikacji (JBoss/Tomacat/Jetty),
  • Znajomość Spring Framework,
  • Znajomość platformy Hadoop,
  • Znajomość Apache Spark,
  • Praktyczna znajomość narzędzia DevOps,
  • Serializacja danych (JSON,XML,Avro,Protobuf),
  • Bazy danych SQL i NoSQL (Cassandra)

Mile widziana:

  • Znajomość administrowania Linux (Centos / RedHat)
  • Biegły angielski w mowie i piśmie
  • Zasady i narzędzia do przetwarzania strumieniowego
  • Mile widziana wiedza z zakresu data science (np. R i RStudio)

Oferujemy

  • Ścieżka kariery?Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
  • Realizacja własnych inicjatyw Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
  • Stabilność zatrudnienia Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
  • Benefity Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu obejmującego kartę MultiSport oraz prywatne ubezpieczenie medyczne, uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne) i różnych inicjatywach integracyjnych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest BlueSoft Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96. BlueSoft przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji art. 6 ust. 1 lit a. Masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody. Cofnięcie zgody nie będzie oznaczało przerwania przetwarzania Twoich danych osobowych w procesach zainicjowanych przed jej wycofaniem.