top
Digital Product Owner
Miejsce pracy: Poznań
top

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z innymi departamentami celem zrozumienia ich potrzeb biznesowych
  • Analiza wymagań biznesowych celem wdrożeń i wprowadzania nowych rozwiązań cyfrowych, we współpracy z właścicielami biznesowymi
  • Definiowanie nowych produktów cyfrowych oraz zarządzanie rozwojem tych produktów
  • Nadzorowanie rozwoju produktu przez cały cykl życia produktu
  • Rozwijanie nowoczesnych technologii z obszaru software, platform oraz wyposażenia sklepowego
  • Nadawanie priorytetów w ramach wprowadzanych i rozwijanych produktów
  • Współpraca w dynamicznym zespole złożonym z osób z różnych działów w ramach organizacji
  • Współpraca z dostawcami z całego świata zaangażowanymi w projekt
  • Dbanie o spójność działań z celami i strategią biznesową
  • Udział w testach i przekazaniu nowych funkcji do biznesu
  • Monitorowanie wdrożeń nowych produktów oraz wskaźników i realizacji założonych celów
  • Komunikacja z zespołem technicznym (m.in. IT, developerzy)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami w obszarze nowoczesnych technologii min. 2 lata
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży retail, e-commerce lub rozwijania nowoczesnych urządzeń – mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole złożonym z osób z różnych części organizacji oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • Doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta wewnętrznego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Chęć rozwoju zawodowego
  • Chęć realizacji niesamowitych wyzwań i bardzo ciekawych projektów
Oferujemy:
top
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie projektach, realizowanych z partnerami z całego świata
  • Współtworzenie sukcesu jednej z najambitniejszych transformacji cyfrowych w Polsce
  • Realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w projektach digitalowych
  • Pracę w zespole ekspertów w bardzo pozytywnej atmosferze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w centrum miasta
  • Pakiet benefitów
zabkapolska.pl